مشاوره مالیاتی

در روزهای خاصی از سال که اشخاص حقیقی و کسب و کارها باید اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند همه در تکاپو و تلاش هستند که از هر طریقی که میتوانند بهترین مشاوره مالیاتی را دریافت کنند.
یک مشاوره مالیاتی دقیق و به موقع می تواند شما را از آسیب و خسارات زیادی در امان نگه دارد اما باید به این نکته مهم توجه داشته باشد که مشاوره مالیاتی تنها مختص به زمان تسلیم اظهار نامه های مالیاتی نیست زیرا یک مشاوره مالیاتی به شما باید در طول سال راهنمایی و مشاوره بدهد که چگونه و کجا کارها را به انجام برسانید و پایه های مالیاتی خود را برای سال بعد مستحکم و بی دردسر بنا کنید تا به راحتی بتوانید برای فصل بعد اظهار نامه مالیاتی خود را بدون کوچکترین دردسری تسلیم سازمان امور مالیاتی کشور نمایید.
ذکر این نکته در اینجا مهم است که شما یک مشاوره مالیاتی خوب علاوه بر مشاوره برای فصل مالیاتی بعد باید به شما برای اظهارنامه ها و امور مالیاتی فصل جاریتان نیز مشاوره مالیاتی مفیدی بدهد.

 

 وظایف یک مشاوره مالیاتی چیست؟

- درک و بررسی و تجزیه و تحلیل قوانین مالیاتی جدید و همگام شدن با بروز شدن آنها
- برگزاری جلسه با مشتریان و جمع آوری اطلاعات لازم از آنها
- بررسی و کار با قوانین مالیاتی و درآمد بر مالیات
- تهیه و تسلیم اظهار نامه های مالیاتی در زمان مقرر
- ارائه مشاوره و خدمات مالی و مالیاتی سطح بالا به مشتریان خود
- ایجاد راهکار های مدیریتی مالیاتی برای مشتریان خود و پیاده سازی و برنامه ریزی پایه های مالی و مالیاتی برای فصل بعد آنها
- محاسباتی دقیق را برای محاسبه درست و صحیح بدهی مالیاتی ارائه دهد و راهکار  هایی برای به حداقل رساندن آن ارائه دهد
- پایه ریزی کارها بر اساس اعتماد
- ارائه مشاوره در انواع زمینه های مالیاتی مانند مالیات های مستقیم و غیر مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده، واردات و صادرات و سایر موارد مالیاتی
- تهیه دقیق و منظم گزارش برای ارائه به کارفرمایان

همچنین بعضی از مشاوران مالیاتی به مشتریان خود می توانند طیف وسیعی از انواع خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی و تمام امور مالی ارائه دهند.

 

مزیت مشاوره مالیاتی سیستم حساب چیست؟

در شرکت حسابداری سیستم حساب شما می توانید علاوه بر دریافت مشاوره مالیاتی از مجرب ترین افراد فعال در این حوزه طیف وسیعی از خدمات مالی را دریافت نمایید. با سپردن کلیه امور مالی خود به یک شرکت حسابداری می توانید تسلط بیشتری روی سایر بخش های کسب و کارتان داشته باشید و خاطرتان بابت سایر خدمات حسابداری آسوده می شود. همچنین مشاوره مالیاتی سیستم حساب این امکان را به شما می دهد که هر زمان که نیاز به خدمات بیشتری داشتید بتوانید آن را دریافت کنید.

 

اهمیت مشاور مالیات

در بسیاری از شرکت ها به تصمیم مدیریت یک نفر به عنوان مشاور مالیات مشغول به کار است. مشاور مالیات شخصی است که به قوانین مالیاتی مسلط است و می تواند راهنمایی های لازم را در امور مالیاتی به شرکت القا کند. وظیفه شخصی که مشاور مالیات است این می باشد که وضعیت مالیاتی شرکت را بررسی و کنترل نماید تا تکالیف مالیاتی به بهترین شکل ممکن انجام شود و مجموعه دچار جرایم مالیاتی نشود.

برای استخدام یا همکاری با مشاور مالیات می توان با دو گروه از افراد قرارداد کاری منعقد کرد:

  1. اشخاص حقیقی که به عنوان یک فرد مستقل مشاوره مالیاتی ارائه می دهند.
  2. اشخاص حقوقی که تحت عنوان شرکت حسابداری یا شرکت خدمات مالی و مالیاتی ، خدمات مشاوره مالیاتی ارائه می کند.

گروه دوم به عنوان مشاور مالیات نسبت به گروه اول معتبر تر است و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد . زیرا شرکت خدمات مالیاتی یا شرکت حسابداری به عنوان مشاور مالیات  می تواند به دلیل ماهیت شرکت یا نوع فعالیت این مدل شرکت ها ، خدمات حسابداری نیز ارائه دهد و به عبارتی در حسابداری مالیاتی نیز مهارت دارد.

همچنین شرکت حسابداری یا شرکت خدمات مالیاتی یک شخصیت حقوقی و ثبت شده است و می تواند قرارداد رسمی حقوقی با مشتری خود منعقد کند و فاکتور رسمی نیز صادر کند. این یک مزیت است که هم خدمات مالی هم خدمات مالیاتی را از یک مجموعه دریافت کرد و این باعث وحدت کاری و یکپارچگی سیستم مالی و مالیاتی شرکت می شود. برای مثال یک شخص بازنشسته اداره مالیات به عنوان مشاور مالیات شاید از دانش حسابداری ضعیفی برخوردار باشد و این در کل یک ضعف است.

 

مشاوره مالیاتی حضوری

یک از روش های با کیفیت و مطرح برای دریافت مشاوره مالیاتی ، همکاری با مشاور مالیاتی حضوری است. به این ترتیب شما می توانید جهت مشاوره مالیاتی حضوری ، با یک مشاور مالیاتی خبره ارتباط برقرار کنید و از ایشان بخواهید تا در محل شرکت یا مجموعه حضور پیدا کند . مشاور مالیاتی حضوری با حاضر شدن در محل فعالیت شرکت به بررسی مشکلات و حساب ها می پردازد و بر اساس همان راهنمایی های لازم را ارائه می دهد.

مشاوره مالیاتی حضوری نسبت به سایر روش های دریافت مشاوره هزینه بیشتری دارد و قبل از قرارداد باید میزان و نحوه حضور در مجموعه طی بازه های زمانی به توافق طرفین برسد.

مشاوره مالیاتی حضوری از بهترین روش های دریافت خدمات مشاوره مالیاتی است. شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره مالیاتی حضوری با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره مالیاتی تلفنی

اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند برای حل مشکلات مالیاتی و پیدا کردن پاسخ برای سوالات مالیاتی خود می توانند مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنند. یکی از روش های همکاری با مشاور مالیاتی به طور دورکاری ، مشاوره مالیاتی تلفنی است که هزینه کمتری نسبت به حضوری دارد. فقط کافی است یک مشاور مالیاتی در کنار خود داشته باشید و زمانی که نیاز مالیاتی دارید با او تماس حاصل کنید و مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنید.

این روزها به دلیل شرایط سخت اقتصادی و مالی مجموعه ها بسیاری از کسب و کار ها مسائل مالی و مالیاتی خود را به صورت تلفنی حل می کنند. از مزیت های این روش مشاوره مالیاتی کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جوی در زمان است . شما هم اگر برای حل و رفع چالش های مالیاتی مجموعه خود نیاز به مشاوره مالیاتی دارید با ما تماس بگیرید و موضوع خودتان را مطرح کنید و یک مشاور مالیاتی تلفنی در کنار کسب و کارتان داشته باشید.

 

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین مزیت هایی از قبیل کاهش هزینه ایاب و ذهاب و صرفه جویی در زمان مدیران مجموعه را به همراه دارد و شما در هر محل جغرافیایی با داشتن اینترنت و یک گوشی تلفن یا کامپیوتر می توانید جلسه مشاوره مالیاتی آنلاین داشته باشید. مشاوره مالیاتی آنلاین معمولا در بستر شبکه های اجتماعی یا ابزارهای ارتباطی مبتنی بر صوت و تصویر برگزار می شود و به همین موجب می توانید اسناد و مدارک مورد نظر را هم به کمک همین ابزارها به طرف مقابل ارسال کنید.

اگر با مشاور مالیاتی مد نظر خود جلسه مشاوره را هماهنگ کنید، می توانید با ایشان ارتباط بگیرید و خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین را برای رفع نیاز مالیاتی خود دریافت کنید. شما از این طریق می توانید یک مشاور مالیاتی آنلاین در کنار مجموعه و کسب و کارتان داشته باشید و از راه دور با ایشان مباحث مالیاتی خود را مطرح کنید.
اگر نیاز به مشاور مالیاتی دارید می توانید از روش آنلاین با کارشناسان و مشاوران مالیاتی مجموعه ما تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید

 

مشاور مالیاتی در تهران و شهرستان

این روزها همه اشخاص حقیقی و حقوقی به مشاور مالیاتی نیاز دارند زیرا قوانین پیچیده مالیاتی و تغییرات قوانین مالیاتی که نسبت به قبل بر شفافیت اطلاعات اقتصادی و مالی مودیان تاکید دارد، موجب شده است بسیاری از مودیان در تهران و شهرستان ها به مشکلات مالیاتی برخورد کنند و متحمل هزینه هی و جرائم سنگینی شوند.

اگر به مشاور مالیاتی تهران و سایر شهرها احتیاج دارید کافی است در شهر خود به دنبال یک مشاور مالیاتی خبره باشید و خدمات مالیاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. مشاور مالیاتی تهران و شهرستان می تواند به طور دورکاری ، تمام وقت و پاره وقت خدمات مالیاتی  خود را ارائه کند و این به تصمیم مدیریت وابسته است که بر اساس کدام مسیر پیش برود. عوامل مهمی مانند حجم کار ، آدرس محل فعالیت ، نوع فعالیت و دستمزد یا هزینه مشاور مالیاتی و... بر انتخاب و نحوه قرار داد مشاوره مالیاتی تاثیرگذار است.

معمولا اشخاص حقیقی و برخی از اشخاص حقوقی یا شرکت ها به طور دائم نیاز به حضور مشاور مالیاتی ندارند و به صورت پروژه ای یا پاره وقت مشاوره مالیاتی دریافت می کنند . یا با مشاور مالیاتی به توافق می رسند که به طور دوره ای به آنها خدمات ارائه کند.

شما مودیان عزیز اگر به مشاور مالیاتی تهران و شهرستان نیاز دارید می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در سایت ، موضوعات مالیاتی خود را بیان کنید و در سریعترین زمان پاسخ مالیاتی مورد نظر خود را دریافت کنید.

 

مشاوره مالیاتی رایگان

ارائه مشاوره مالیاتی رایگان یکی از خدماتی است که مجموعه سیستم حساب به مشتریان خود ارائه می کند . بسیاری از شرکت ها یا اشخاص حقوقی سوالات مالیاتی دارند که پاسخی برای آن پیدا نکرده اند و یا در مورد آن دچار شک و تردید شده اند و به مشاوره مالیاتی نیاز دارند . اگر شما نیز هنوز پاسخ مربوط به سوال مالیاتی خود را دریافت نکرده اید یا مجموعه شما دچار یک مشکل مالیاتی شده است می توانید مشاوره مالیاتی رایگان از سیستم حساب دریافت کنید . فقط کافی است که موضوع خودتان را کامل بررسی کنید و سپس به کارشناس مربوطه ارجاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن مشاور مالیاتی پاسخ سوال شما را اطلاع رسانی کند.

برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان به صفحه سایت در قسمت تماس با ما بروید و از طریق راه های ارتباطی موجود با ما تماس بگیرید.