صفحه اصلی 02144846844 09195020448

مشاوره مالیاتی

در روزهای خاصی از سال که اشخاص حقیقی و کسب و کارها باید اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند همه در تکاپو و تلاش هستند که از هر طریقی که میتوانند بهترین مشاوره مالیاتی را دریافت کنند.
یک مشاوره مالیاتی دقیق و به موقع می تواند شما را از آسیب و خسارات زیادی در امان نگه دارد اما باید به این نکته مهم توجه داشته باشد که مشاوره مالیاتی تنها مختص به زمان تسلیم اظهار نامه های مالیاتی نیست زیرا یک مشاوره مالیاتی به شما باید در طول سال راهنمایی و مشاوره بدهد که چگونه و کجا کارها را به انجام برسانید و پایه های مالیاتی خود را برای سال بعد مستحکم و بی دردسر بنا کنید تا به راحتی بتوانید برای فصل بعد اظهار نامه مالیاتی خود را بدون کوچکترین دردسری تسلیم سازمان امور مالیاتی کشور نمایید.
ذکر این نکته در اینجا مهم است که شما یک مشاوره مالیاتی خوب علاوه بر مشاوره برای فصل مالیاتی بعد باید به شما برای اظهارنامه ها و امور مالیاتی فصل جاریتان نیز مشاوره مالیاتی مفیدی بدهد.

 

مشاور مالیاتی کیست؟

به این مساله واقف هستیم که بسیار از امور و کارها به عنوان یک مبحث تخصصی شناخته می شوند. مالیات هم به عنوان یک شاخه تخصصی شناخته شده است. به همین موجب توصیه می شود که برای انجام امور مالیاتی و دریافت مشاوره مالیاتی نزد متخصصین و مشاوران کاربلد این حوزه بروید.

متخصصین، مشاوران و کارشناسان مالیاتی در این حوزه خدمات مختلفی را مرتبط با مالیات ارائه می دهند. برخی به حسابداری مالیاتی روی می آروند و برخی به مشاوره مالیاتی می پردازند. خدماتی که در مباحث مالیاتی ارائه می وشد می تواند دو جنبه اجرایی و مشاوره داشته باشد.

یک مشاور مالیاتی معمولا به سمت جنبه اجرایی نمی رود بلکه کار او ارائه مشاوره و راهنمایی های قانونمند است که می تواند مربوط به مالیات های غیر مستقیم یا غیر مستقیم باشد. مشاور مالیاتی معمولا از فعالیت و امور مرتبط با مالیات کسبو کارها آشنا هست و رهنمود های لازم را در مسیر انجام و اجرای فعالیت ها ارائه می دهد.

شرکت مشاوره مالیاتی

افراد متعدد و متخصصی در حوزه مالیاتی در حال فعالیت هستند. این افراد دارای شخصیت حقیقی هستند اما علاوه بر این اشخاص، اشخاص حقوقی هم به طور سازماندهی شده به ارائه خدمات مشاوره مالیاتی می پردازند که شرکت مشاوره مالیاتی نامیده می شوند. این شرکت های مشاوره مالیاتی دارای متخصصان و مشاوران در حوزه مالیاتی هستند که هم در امور مشاوره و هم در امور اجرایی و عملیاتی شرکت مهارت مناسب و قابل قبولی دارند.

یک شرکت مشاوره مالیاتی در سازمان ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است و دارای شناسه ملی و معتبر است و محل فعالیت آنها هم مشخص است و متقاضیان مشاوره مالیاتی برای برهمند شدن از یک مشاور مالی می توانند به صورت حضوری به آنها مراجعه نمایند و یا جلسات مختلفی به طور تلفنی یا آنلاین تشکیل دهند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات مالیاتی به طور معمول برای انجام دادن کار و خدمت قرارداد رسمی منعقد می کنند که متاقضیان می توانند هزینه آن را در صورت های مالی خود به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی نشان دهند.

اشخاص حقوقی فعال در این حوزه یا همان شرکت مشاوره مالیاتی به نسبت از اعتبار ببیشتری نسبت به اشخاص عادی یا حقیقی برخوردار هستند اما به طور قطع نمی توان این را مطرح کرد. برای همکار یبا یک شرکت مشاوره مالیاتی می توانید سوابق کاری ایشان را مطالعه نمایید و حتی با مشتریان آنها در مورد امور مالیاتی استعلام نمایید تا از سطح مهارت و اطمینان آنها رضایت کسب کنید.

وظایف یک مشاوره مالیاتی چیست؟

- درک و بررسی و تجزیه و تحلیل قوانین مالیاتی جدید و همگام شدن با بروز شدن آنها
- برگزاری جلسه با مشتریان و جمع آوری اطلاعات لازم از آنها
- بررسی و کار با قوانین مالیاتی و درآمد بر مالیات
- تهیه و تسلیم اظهار نامه های مالیاتی در زمان مقرر
- ارائه مشاوره و خدمات مالی و مالیاتی سطح بالا به مشتریان خود
- ایجاد راهکار های مدیریتی مالیاتی برای مشتریان خود و پیاده سازی و برنامه ریزی پایه های مالی و مالیاتی برای فصل بعد آنها
- محاسباتی دقیق را برای محاسبه درست و صحیح بدهی مالیاتی ارائه دهد و راهکار  هایی برای به حداقل رساندن آن ارائه دهد
- پایه ریزی کارها بر اساس اعتماد
- ارائه مشاوره در انواع زمینه های مالیاتی مانند مالیات های مستقیم و غیر مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده، واردات و صادرات و سایر موارد مالیاتی
- تهیه دقیق و منظم گزارش برای ارائه به کارفرمایان

همچنین بعضی از مشاوران مالیاتی به مشتریان خود می توانند طیف وسیعی از انواع خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی و تمام امور مالی ارائه دهند.

مشاوره مالیاتی شرکت ها

فعالان اقتصادی و واحد های تجاری به دو گروه تقسیم می شوند که همان اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی هستند. اشخاص حقوقی به عبارتی همان شرکت ها، موسسات و سازمانها هستند و اشخاص حقیقی هم همان صاحبان مشاغل، مغازه ها و بقیه موارد هستند. به نظر شما بین این دو گروه کدام یک بیشتر به سمت دریافت مشاوره مالیاتی می رود؟ بله اشخاص حقوقی به نسبت بیشتر در پی مشاور مالیاتی شرکت ها هستند. البته در طی سال های اخیر و نه چندان دور اشخاص حقیقی هم به سمت دریافت خدمات مشاوره مالیاتی روی آورده اند.

زمانی که یک مشاور مالیاتی می خواهد به به شرکت ها خدمات ارائه دهد در ابتدا می بایست آشنایی نسبی از فعالیت آن شرکت یا مجموعه به دست آورد و موارد مهم مالیاتی که مرتبط به فعالیت شرکت است را شناسایی نماید تا بتواند در زمان مناسب رهنمودهای لازم را انتقال دهد.

مشاوران مالیاتی می بایست نیم نگاهی به پتانسیل های شرکت و نقاط ضعف و قدرت آن هم داشته باشند. بسیاری از شرکت ها با کمی تغییرات می توانند از معافیت های مالیاتی و مشوق هالی مالیاتی بهره مند شوند اما خودشان از این موضوع بی خبر هستند. کی مشاور مالیاتی خوب با ارائه مشاوره مالیاتی قابل قبول می تواند از منافع و منابع شرکت محافظت نماید و از خروج نقدینگی در طی زمان جلوگیری نماید.

مزیت مشاوره مالیاتی سیستم حساب چیست؟

در شرکت حسابداری سیستم حساب شما می توانید علاوه بر دریافت مشاوره مالیاتی از مجرب ترین افراد فعال در این حوزه طیف وسیعی از خدمات مالی را دریافت نمایید. با سپردن کلیه امور مالی خود به یک شرکت حسابداری می توانید تسلط بیشتری روی سایر بخش های کسب و کارتان داشته باشید و خاطرتان بابت سایر خدمات حسابداری آسوده می شود. همچنین مشاوره مالیاتی سیستم حساب این امکان را به شما می دهد که هر زمان که نیاز به خدمات بیشتری داشتید بتوانید آن را دریافت کنید.

اهمیت مشاور مالیات

در بسیاری از شرکت ها به تصمیم مدیریت یک نفر به عنوان مشاور مالیات مشغول به کار است. مشاور مالیات شخصی است که به قوانین مالیاتی مسلط است و می تواند راهنمایی های لازم را در امور مالیاتی به شرکت القا کند. وظیفه شخصی که مشاور مالیات است این می باشد که وضعیت مالیاتی شرکت را بررسی و کنترل نماید تا تکالیف مالیاتی به بهترین شکل ممکن انجام شود و مجموعه دچار جرایم مالیاتی نشود.

برای استخدام یا همکاری با مشاور مالیات می توان با دو گروه از افراد قرارداد کاری منعقد کرد:

  1. اشخاص حقیقی که به عنوان یک فرد مستقل مشاوره مالیاتی ارائه می دهند.
  2. اشخاص حقوقی که تحت عنوان شرکت حسابداری یا شرکت خدمات مالی و مالیاتی ، خدمات مشاوره مالیاتی ارائه می کند.

گروه دوم به عنوان مشاور مالیات نسبت به گروه اول معتبر تر است و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد . زیرا شرکت خدمات مالیاتی یا شرکت حسابداری به عنوان مشاور مالیات  می تواند به دلیل ماهیت شرکت یا نوع فعالیت این مدل شرکت ها ، خدمات حسابداری نیز ارائه دهد و به عبارتی در حسابداری مالیاتی نیز مهارت دارد.

همچنین شرکت حسابداری یا شرکت خدمات مالیاتی یک شخصیت حقوقی و ثبت شده است و می تواند قرارداد رسمی حقوقی با مشتری خود منعقد کند و فاکتور رسمی نیز صادر کند. این یک مزیت است که هم خدمات مالی هم خدمات مالیاتی را از یک مجموعه دریافت کرد و این باعث وحدت کاری و یکپارچگی سیستم مالی و مالیاتی شرکت می شود. برای مثال یک شخص بازنشسته اداره مالیات به عنوان مشاور مالیات شاید از دانش حسابداری ضعیفی برخوردار باشد و این در کل یک ضعف است.

مشاوره مالیاتی حضوری

یک از روش های با کیفیت و مطرح برای دریافت مشاوره مالیاتی ، همکاری با مشاور مالیاتی حضوری است. به این ترتیب شما می توانید جهت مشاوره مالیاتی حضوری ، با یک مشاور مالیاتی خبره ارتباط برقرار کنید و از ایشان بخواهید تا در محل شرکت یا مجموعه حضور پیدا کند . مشاور مالیاتی حضوری با حاضر شدن در محل فعالیت شرکت به بررسی مشکلات و حساب ها می پردازد و بر اساس همان راهنمایی های لازم را ارائه می دهد.

مشاوره مالیاتی حضوری نسبت به سایر روش های دریافت مشاوره هزینه بیشتری دارد و قبل از قرارداد باید میزان و نحوه حضور در مجموعه طی بازه های زمانی به توافق طرفین برسد.

مشاوره مالیاتی حضوری از بهترین روش های دریافت خدمات مشاوره مالیاتی است. شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره مالیاتی حضوری با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند برای حل مشکلات مالیاتی و پیدا کردن پاسخ برای سوالات مالیاتی خود می توانند مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنند. یکی از روش های همکاری با مشاور مالیاتی به طور دورکاری ، مشاوره مالیاتی تلفنی است که هزینه کمتری نسبت به حضوری دارد. فقط کافی است یک مشاور مالیاتی در کنار خود داشته باشید و زمانی که نیاز مالیاتی دارید با او تماس حاصل کنید و مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنید.

این روزها به دلیل شرایط سخت اقتصادی و مالی مجموعه ها بسیاری از کسب و کار ها مسائل مالی و مالیاتی خود را به صورت تلفنی حل می کنند. از مزیت های این روش مشاوره مالیاتی کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جوی در زمان است . شما هم اگر برای حل و رفع چالش های مالیاتی مجموعه خود نیاز به مشاوره مالیاتی دارید با ما تماس بگیرید و موضوع خودتان را مطرح کنید و یک مشاور مالیاتی تلفنی در کنار کسب و کارتان داشته باشید.

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین مزیت هایی از قبیل کاهش هزینه ایاب و ذهاب و صرفه جویی در زمان مدیران مجموعه را به همراه دارد و شما در هر محل جغرافیایی با داشتن اینترنت و یک گوشی تلفن یا کامپیوتر می توانید جلسه مشاوره مالیاتی آنلاین داشته باشید. مشاوره مالیاتی آنلاین معمولا در بستر شبکه های اجتماعی یا ابزارهای ارتباطی مبتنی بر صوت و تصویر برگزار می شود و به همین موجب می توانید اسناد و مدارک مورد نظر را هم به کمک همین ابزارها به طرف مقابل ارسال کنید.

اگر با مشاور مالیاتی مد نظر خود جلسه مشاوره را هماهنگ کنید، می توانید با ایشان ارتباط بگیرید و خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین را برای رفع نیاز مالیاتی خود دریافت کنید. شما از این طریق می توانید یک مشاور مالیاتی آنلاین در کنار مجموعه و کسب و کارتان داشته باشید و از راه دور با ایشان مباحث مالیاتی خود را مطرح کنید.
اگر نیاز به مشاور مالیاتی دارید می توانید از روش آنلاین با کارشناسان و مشاوران مالیاتی مجموعه ما تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید

مشاور مالیاتی در تهران و شهرستان

این روزها همه اشخاص حقیقی و حقوقی به مشاور مالیاتی نیاز دارند زیرا قوانین پیچیده مالیاتی و تغییرات قوانین مالیاتی که نسبت به قبل بر شفافیت اطلاعات اقتصادی و مالی مودیان تاکید دارد، موجب شده است بسیاری از مودیان در تهران و شهرستان ها به مشکلات مالیاتی برخورد کنند و متحمل هزینه هی و جرائم سنگینی شوند.

اگر به مشاور مالیاتی تهران و سایر شهرها احتیاج دارید کافی است در شهر خود به دنبال یک مشاور مالیاتی خبره باشید و خدمات مالیاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. مشاور مالیاتی تهران و شهرستان می تواند به طور دورکاری ، تمام وقت و پاره وقت خدمات مالیاتی  خود را ارائه کند و این به تصمیم مدیریت وابسته است که بر اساس کدام مسیر پیش برود. عوامل مهمی مانند حجم کار ، آدرس محل فعالیت ، نوع فعالیت و دستمزد یا هزینه مشاور مالیاتی و... بر انتخاب و نحوه قرار داد مشاوره مالیاتی تاثیرگذار است.

معمولا اشخاص حقیقی و برخی از اشخاص حقوقی یا شرکت ها به طور دائم نیاز به حضور مشاور مالیاتی ندارند و به صورت پروژه ای یا پاره وقت مشاوره مالیاتی دریافت می کنند . یا با مشاور مالیاتی به توافق می رسند که به طور دوره ای به آنها خدمات ارائه کند.

شما مودیان عزیز اگر به مشاور مالیاتی تهران و شهرستان نیاز دارید می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما در سایت ، موضوعات مالیاتی خود را بیان کنید و در سریعترین زمان پاسخ مالیاتی مورد نظر خود را دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی رایگان

ارائه مشاوره مالیاتی رایگان یکی از خدماتی است که مجموعه سیستم حساب به مشتریان خود ارائه می کند . بسیاری از شرکت ها یا اشخاص حقوقی سوالات مالیاتی دارند که پاسخی برای آن پیدا نکرده اند و یا در مورد آن دچار شک و تردید شده اند و به مشاوره مالیاتی نیاز دارند . اگر شما نیز هنوز پاسخ مربوط به سوال مالیاتی خود را دریافت نکرده اید یا مجموعه شما دچار یک مشکل مالیاتی شده است می توانید مشاوره مالیاتی رایگان از سیستم حساب دریافت کنید . فقط کافی است که موضوع خودتان را کامل بررسی کنید و سپس به کارشناس مربوطه ارجاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن مشاور مالیاتی پاسخ سوال شما را اطلاع رسانی کند.

برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان به صفحه سایت در قسمت تماس با ما بروید و از طریق راه های ارتباطی موجود با ما تماس بگیرید.

کلیه حقوق برای شرکت حسابداری سیستم حساب محفوظ است.