مشاوره مالی

هر شرکت و سازمانی و هر شخص حقیقی که در هر سطحی فعالیت اقتصادی انجام می دهد برای حفظ منابع و سرمایه های خود نیاز به مشاوره مالی دارد.  علاوه بر آن برداشتن گام های مهم اقتصادی و همچنین مدیریت چالش های مثبت و منفی مالی نیاز به مشاوره مالی با کیفیت را بیشتر از همیشه نمایان می کند.

 

چه هنگامی میتوانیم مشاوره مالی دریافت کنیم؟

همه ی فعالیت های اقتصادی تقریبا در هر زمانی نیاز به مشاوره مالی دارند. مشاوره مالی می تواند برای کارهای شخصی شما باشد. مثلا برای سرمایه گذاری در یک پروژه ساخت مجتمع ساختمانی یا بیمه عمر یا سرمایه گذاری در بور و ارز دیجیتال.
مهمترین زمینه فعالیت مشاوران مالی شرکت ها و سازمان ها است. برای روشن شدن مسیر توسعه و ارائه راهکار هایی برای پیشرفت یکی از اصلی ترین پارامتر های آن زمینه اقتصادی است. با یک مشاوره مالی خوب و با تجربه می توانید مسیر آینده سازمان خود را به روشنی ترسیم کنید.

 

عمده وظایف یک مشاوره مالی چیست؟

- مشاوره مالی در زمینه منابع انسانی
- مشاوره مالی در زمینه تحقیق و توسعه
- مشاوره مالی در زمینه بیمه و حقوق و دستمزد
-  تهیه انواع گزارش و صورت های مالی برای ارائه به مدیران
-  مشاوره مالی در زمینه توسعه و آینده اقتصادی یک فعالیت اقتصادی، سازمان و شرکت
- ارائه راهکار هایی برای افزایش سود و درمان بیشتر
- ارائه راهکار هایی برای صرفه جویی در منابع مالی و جلوگیری از ضرر
- مشاوره مالی برای صادرات و واردات
- مشاوره مالی برای برون رفت از بحران ها و چگونگی در امان ماندن از بحران های مالی
- و تمام زمینه های اقتصادی و مالی یک کسب وکار 

 

مزیت مشاوره مالی در سیستم حساب چیست؟

امور مالی به دلیل حساسیت بالا و حیاتی بودن برای هر مجموعه ای از اهمیت بسیاری برخوردار است. هنگامی که تجربه و تخصص مشاوران مالی ما را برای فعالیت های اقتصادیتان  به کار می بندید، بعد از مدتی متوجه رشد و پویایی کسب و کارتان خواهید شد. زیرا مشاوران ما با دلسوزی و کاملا حرفه ایی در تمام مراحل به وظایف خود عمل می کنند. 
با دریافت مشاوره مالی از سیستم حساب می توانید به راحتی سایر امور مالی خود را نیز به ما محول کنید و با یک تیم متخصص در ارتباط باشید.
ما در سیستم حساب علاوه بر انجام مشاوره مالی تمامی فعالیت های مالی و حسابداری دیگر مانند خدمات حسابداری، مشاوره مالیاتی ، مشاوره مالی، خدمات مالیاتی را نیز ارائه می دهیم. در صورت نیاز به هر خدمتی می توانید با کارشناسان ما که شماره آن ها در سایت قرار داده شده تماس بگیرید. در صورت لزوم می توانیم با هماهنگی قبلی نیز در شرکت پذیرای شما باشیم.