خدمات حسابداری

هر کسب و کاری با توجه به نوع فعالیت و شرایط خود به خدمات حسابداری گوناگونی نیاز دارد. هر کسب و کار می تواند جهت انجام امور مالی خود به استخدام حسابدار مبادرت ورزد و یا با یک شرکت حسابداری قرارداد منعقد نماید.
بر خلاف تصور عموم که با استخدام حسابدار پاره وقت می توانند بر مشکلات حسابداری خود فائق آیند و به کارهای خود نظم بیشتری بدهند اما چنین نیست و در بیشتر مواقع استخدام حسابدار با چالش های گوناگونی همراه بوده است.
در صورت عقد قرارداد با یک شرکت حسابداری معتبر کلیه خدمات حسابداری مورد نیاز شما توسط یک تیم خبره و با تجربه به انجام می رسد.

در صورتی که انجام خدمات حسابداری خود را به تیم متخصص و با تجربه شرکت حسابداری سیستم حساب بسپارید میتوانید خیال خود را از بابت انجام دقیق و صحیح امور مالیتان راحت کنید.

در سیستم حساب چه خدمات حسابداری را ارائه می دهیم؟

-تنظیم و ارائه اظهار نامه ارزش افزوده

-تنظیم و ارائه صورت معاملات فصلی

-تنظیم و ارائه اظهارنامه عملکرد

-تنظیم و ارائه لیست بیمه حقوق و دستمزد

-تحریر و پلمپ دفاتر قانونی

-ارائه گزارشات مدیریتی

-تهیه صورت های مالی

-تهیه گزارشات بهای تمام شده

-تهیه و تنظیم بودجه

-مشاور مالیاتی

-تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی

-مشاوره مالی

-مشاوره مالیاتی

-مشاوره اخذ تسهیلات

-ممیزی و اصلاح اسناد

- و سایر خدمات حسابداری مورد نیاز شما که می تواند در جهت رشد و پیشرفت کسب و کار شما مفید واقع شود.

 

مزیت خدمات حسابداری سیستم حساب

متخصصین ما در سیستم حساب انواع مشاوره های مختلف را برای بهبود کسب و کار شما ارائه می دهند که شامل مشاوره های مالی و مالیاتی است. همچنین ما به شما مشاوره و راه حل های مفیدی در خصوص رفع بند های گزارش حسابرسی می دهیم. مشاوره در خصوص پیاده سازی کنترل های داخلی متناسب با عملکرد و محیط شرکت شما از دیگر مواردی است که شامل خدمات حسابداری تیم سیستم حساب می شود. همچنین می توانید از سایر خدمات حسابداری ما به صورت دائم و در هر ساعت از شبانه روز بهره مند شوید.

ما در سیستم حساب گزارشات شما رو در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت ارائه می دهیم. از آنجا که در هر کاری اشتباه بخشی جدا ناپذیر میباشد اما ما در شرکت حسابداری سیستم حساب با رعایت کامل پروتکل های حسابداری و مدیریتی این امر را به خوبی مدیریت کرده ایم و بر این چالش پیروز شده ایم.