صفحه اصلی 02144846844 09195020448

خدمات حسابداری

هر کسب و کاری با توجه به نوع فعالیت و شرایط خود به خدمات حسابداری گوناگونی نیاز دارد. هر کسب و کار می تواند جهت انجام امور مالی خود به استخدام حسابدار مبادرت ورزد و یا با یک شرکت حسابداری قرارداد منعقد نماید. برخلاف تصور عموم که با استخدام حسابدار پاره وقت می توانند بر مشکلات حسابداری خود فائق آیند و به کارهای خود نظم بیشتری بدهند. اما چنین نیست و در بیشتر مواقع استخدام حسابدار با چالش های گوناگونی همراه بوده است.

در صورت عقد قرارداد با یک شرکت حسابداری معتبر کلیه خدمات حسابداری مورد نیاز شما توسط یک تیم خبره و با تجربه به انجام می رسد. در صورتی که انجام خدمات حسابداری خود را به تیم متخصص و با تجربه شرکت حسابداری سیستم حساب بسپارید میتوانید خیال خود را از بابت انجام دقیق و صحیح امور مالیتان راحت کنید.

شرکت خدمات حسابداری و مالی

شرکت خدمات حسابداری و مالی یک مجموعه با شخصیت حقوقی به حساب می آید که خدمات مالی متنوع به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل خدمات حسابداری، خدمات مالیاتی، خدمات بیمه، خدمات حسابرسی و در کل خدمات مالی می شود. هزینه یا سدتمزد کار با شرکت های خدمات حسابداری بسیار به صرفه و مطلوب می باشد. برای انجام یا دریافت خدمات حسابداری دو راه وجود دارد به شرح زیر است:

راه اول این است که با اشخاص حقیقی و متخصص حسابداری در این حوزه همکاری کنیم. راه دوم نیز همکاری با اشخاص حقوقی یا همان شرکت خدمات حسابداری و مالی است. تصمیم گیری در مورد انتخاب هرکدام نکاتی را در پی دارد.

شرکت های خدمات حسابداری و مالی برخی از مشکلات بسیار پر تکرار در رابطه با انجام فعالیت حسابداری را مرتفع کرده است. زمانی که یک مجموعه به طور سنتی یک حسابدار استخدام می کند معمولا این چالش را در پیش رو دارند که روزی حسابدار ترک کار کند، حسابدار مریض شود، حسابدار به تنهایی توانایی انجام امور را نداشته باشد و خیلی از موارد دیگر. اما این مشکلات چگونه بر طرف می شود؟

وقتی کسب و کارها با یک شرکت خدمات حسابداری قرارداد منعقد می کنند تمام این موارد را مطرح می کنند و از طرفی شرکت های حسابداری فرد محور نیستند بلکه مسولیت امور با خود شرکت حسابداری است. شرکت در صورت هرگونه غیبت یا ترک کار حسابدار خود راهکارهایی را در نظر دارد و به کمک سرپرست آن پروژه امور را مدیریت می کند.

در شرکت های حسابداری و مالی انجام امور صرفا وابسته به یک نفر نیست بلکه هر حسابدار یک سرپرست مالی دارد که امور بر اساس مدیریت و کنترل ایشان پیش می رود. این یک مزیت بسیار با اهمیت به حساب می آید و به همین موجب کارهای حسابداری یک شرکت معمولا به مراتب تحت بررسی و کنترل و اصلاح قرار می گیرد.

خدمات حسابداری آنلاین

علم و تکلنولوژی روز به روز در حال توسعه و گسترش است و تاثیراتش بر حوزه حسابداری هم احساس می شود. در سال های اخیر نرم افزارهای حسابداری آنلاین هم در کشور عرضه شد و گسترش پیدا کرد. مزیت حسابداری آنلاین این است که از راه دور هم یک حسابدار یا مدیر می تواند وارد سیستم حسابداری شود و کارهای خود را انجام دهد.

اما محدودیت هایی هم برای خدمات حسابداری آنلاین وجود دارد. اگر اینترنت در دسترس نباشد نرم افزارهای حسابداری آنلاین مختل می شود و نمی توان به آن دسترسی داشت. از طرفی حسابدرای آنلاین می تواند زیمنه ساز حسابداری از راه دور هم باشد. با گسترش بیماری ها مانند کرونا بسیاری از کارها مانند حسابداری دورکاری شدند. از طرفی حسابداری از راه دور باعث این می شود که هزینه های حسابداری کاهش پیدا کند و این یک موضوع با اهمیت است.

خدمات حسابداری از راه دور

خدمات حسابداری در گذشته معمولا از راه نزدیک و به صورت حضوری امکان پذیر بود ولی به مرور دیدگاه عدم امکان حسابداری از راه دور کمی تغییر کرد و بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها از خدمات حسابداری از راه دور بهره مند شدند. حسابداری از راه دور دلایلی را در پی دارد که مورد اهمیت کارفرمایان است. اما این دلایل چیست؟

برخی از کسب و کارها شرایط فراهم کردن حضور یک حسابدار در مجموعه خود را ندارند برای مثال یک کسب و کار موقعیت جغرافیایی نا مناسبی دارد یا محیط کار برای حضور یک حسابدار فراهم نیست و یا توان خرید نرم افزار حسابداری ندارد. همه اینها می تواند دلایلی باشد که یک حسابدار نتواند در آن مجموعه حضور داشته باشد. اما یک عامل بسیار مهم دیگر هم وجود دارد و آن هزینه خدمات حسابداری است.

بعضا کارفرمایان توان پرداخت حقوق و دستمزد یک حسابدار را به صورت حضوری ندارند و ترجیح می دهند از خدمات حسابداری از راه دور استفاده کنند که هزینه مناسبتر و به صرفه تری نسبت به سایر روش ها دارد.

خدمات حسابداری در تهران و شهرستان

حسابداری یکی از ارکان اصلی برای هر کسب و کار به حساب می آید و مجموعه های موفق برای نظم بخشیدن به فعالیت خود از نظر مالی و حسابداری می بایست واحد حسابداری خود را تشکییل دهند. خدمات حسابداری صرفا مربوط به یک شهر یا کسب و کار نیست و همه باید از فواید داشتن حسابدار بهره مند شوند.

در تهران و شهرهای بزرگ حسابداری و حسابدار بازار کار خوبی دارند اما در شهر های نسبتا کوچک و شهرستان ها شاید حسابداران کاربلد و خبره تعدادشان زیاد نباشد و یا نتوانند خدمات با کیفیت و مطلوب ارائه دهند. خدمات حسابداری در تهران و شهرستان ها با هم تفاوت هایی دارند.

خدمات حسابداری در تهران نسبت به سایر شهرستان ها راحت تر قابل دریافت است. شرکت های حسابداری و افراد متخصص زیادی در کلان شهرها حضور دارند و البته کسب و کارها هم بیشتر هستند. در شهرستانها این موضوع فرق دارد و استخدام حسابدار شوارتر است. به همین موجب شرکت حسابداری سیستم حساب ارائه دهنده خدمات حسابداری و مالیاتی آماده ارائه خدمت به مشتریت ساکن شهرستان ها می باشد.

در سیستم حساب چه خدمات حسابداری را ارائه می دهیم؟

 • تنظیم و ارائه اظهار نامه ارزش افزوده
 • تنظیم و ارائه صورت معاملات فصلی
 • تنظیم و ارائه اظهارنامه عملکرد
 • تنظیم و ارائه لیست بیمه حقوق و دستمزد
 • تحریر و پلمپ دفاتر قانونی
 • ارائه گزارشات مدیریتی
 • تهیه صورت های مالی
 • تهیه گزارشات بهای تمام شده
 • تهیه و تنظیم بودجه
 • مشاوره حسابداری مالیاتی
 • تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی
 • مشاوره مالی
 • مشاوره مالیاتی
 • مشاوره اخذ تسهیلات
 • ممیزی و اصلاح اسناد

و سایر خدمات حسابداری مورد نیاز شما که می تواند در جهت رشد و پیشرفت کسب و کار شما مفید واقع شود. برای دریافت خدمات حسابداری از شرکت حسابداری سیستم حساب، می توانید با مشاوران این شرکت تماس بگیرید.

مزیت خدمات حسابداری سیستم حساب

متخصصین ما در سیستم حساب انواع مشاوره های مختلف را برای بهبود کسب و کار شما ارائه می دهند که شامل مشاوره های مالی و مالیاتی است. همچنین ما به شما مشاوره و راه حل های مفیدی در خصوص رفع بند های گزارش حسابرسی می دهیم. مشاوره در خصوص پیاده سازی کنترل های داخلی متناسب با عملکرد و محیط شرکت شما از دیگر مواردی است که شامل خدمات حسابداری تیم سیستم حساب می شود. همچنین می توانید از سایر خدمات حسابداری ما به صورت دائم و در هر ساعت از شبانه روز بهره مند شوید.

ما در سیستم حساب گزارشات شما رو در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت ارائه می دهیم. از آنجا که در هر کاری اشتباه بخشی جدا ناپذیر میباشد اما ما در شرکت حسابداری سیستم حساب با رعایت کامل پروتکل های حسابداری و مدیریتی این امر را به خوبی مدیریت کرده ایم و بر این چالش پیروز شده ایم.

کلیه حقوق برای شرکت حسابداری سیستم حساب محفوظ است.